Kondiční trénink pro mládež

Pro děti a teenagery nabízíme zábavné tréninky zaměřené na rozvoj kondice. Jedná se o všestranný trénink - prvky atletiky, posilování, rozvoj rychlosti, pohybové hry, koordinace. V tréninku využíváme moderní pomůcky: TRX, posilovací lana Gun-ex, slackline, měřiče tepové frekvence nebo reakční míčky.

Tréninky se konají ve venkovním prostředí - v lesoparku Cibulka, na veřejném hřišti v Jinonicích nebo na košířských schodech. Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení..

Kondiční příprava je vhodná pro fotbalisty, tenisty, florbalisty, další mladé sportovce ve věku 8 - 18 let. Trénink bude vždy přizpůsoben pro dané sportovní odvětví a respektuje individuální možnosti mladého sportovce. Tréninky jsou vhodné i pro děti, kteří pravidelně žádný sport neprovozují.

Proč se věnovat kondiční přípravě: U dětí, kteří již trénují jeden konkrétní sport je důležité zachovat všestranný pohybový rozvoj - zejména kvůli jejich zdraví, později díky kvalitnímu pohybovému základu mohou dosáhnout vyšší sportovní výkonnosti.

Individuální trénink (trenér - svěřenec) 60min/400Kč

Trénink ve skupině do 2-4 dětí, 60min/skupina platí 700Kč

První lekce je zdarma

Trénink povede Mgr. Jan Schwarzer, absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu, trenér kondičního posilování, instruktor všestranné pohybové přípravy na ZŠ.

Kontakt: 604278265   schwarzer.jan@gmail.com