Víkend v Poděbradech

Zveme vás na sportovně-relaxační víkend do lázeňského města. 

Termín: 22.-24. dubna 2022

Cena: 3100,- (v ceně je zahrnuto 2x ubytování, 4x cvičení)

Ubytování: Penzion Radost. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích Basic. Penzion se nachází přímo na poděbradské kolonádě nedaleko tělocvičny, kde bude probíhat cvičení. 

Program: 4x cvičení (pilates, dynamické posilování, kruhový trénink...) v prostorách nejlepšího fit centra (Fitness aréna Poděbrady). Ranní rozcvička v přírodě. Výlet na in-line bruslích (dobrovolné 😊), možnost objednání masáže a sauny (nejsou zahrnuty v ceně).

Příjezd v pátek v odpoledních hodinách (večerní pohodové cvičení venku či uvnitř dle počasí). V sobotu začneme ranní "dobrovolnou" rozcvičkou a poté se přesuneme do tělocvičny na první lekci. Po obědě si dopřejeme nějaký ten relax v podobě sauny či masáže. Odpoledne zamakáme na další lekci v tělocvičně. V neděli dopoledne se ještě zapotíme v tělocvičně a v případě zájmu si můžeme po obědě vyrazit na in-line brusle (to už bude čistě dobrovolná záležitost 😊)

Strava není zajištěna a není zahrnuta v ceně. V Poděbradech je ale hodně možností, kde se dá dobře najíst a eventuálně i posedět. Cestu si každý účastník zajišťuje sám. Do Poděbrad se dá jednoduše dostat vlakem, který jezdí každou hodinu a penzion je situován cca 300 m od nádraží.

Program povede trenérka Tereza Schwarzerová

Přihlášky a případné dotazy zasílejte na pokornate@gmail.com