Kurz windsurfingu pro úplné začátečníky i pokročilé 

Termín: 7.-14.srpen a 14.-21.srpen 2021

Lokalita: Německo - Zinnowitz, jedná se o ostrov Usedom, kemp se nachází u přímořského letoviska Trassenheide. Stálý vítr a poměrně mělká voda - to jsou ideální podmínky pro windsurfing. windguru.cz/500785

Program: hlavně windsurfing 😊 viz. níže. Ale k dispozici budou i paddleboardy, slackline a další netradiční sporty jako např. kanjam nebo spikeball. Kdo si vezme kolo tak udělá moc dobře, pohodové cyklostezky vedou hned podél kempu. A abychom nezapomněli pro zájemce bude připraveno i cvičení: pilates, jóga nebo kondiční trénink. 

Ubytování: ve vlastních stanech v ekologickém kempu s mnoha stromy u moře https://www.campingplatz-ostseeblick.de/de/  Příjezd do kempu v sobotu od 14h, odjezd další sobotu do 11:30h.

Strava: je individuální, v kempu je kuchyňka pro vlastní vaření i restaurace.

Doprava: individuální. Lze zvolit i dopravu vlakem, stanice vlaku je 1,4km od kempu, rádi pro vás na nádraží přijedeme.

A teď k báječnému sportu windsurfingu! Vybraná lokalita nabízí ideální podmínky jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé jezdce. Výuka bude strukturovaná vždy do teorie (oprava chyb + nová teorie) následované praxí na vodě. Začneme od úplných začátků - teorie větru, popisu materiálu, odkud se dostaneme k základnímu řízení plováku a základní otočce. Po osvojení si těchto dovedností se naučíme standardní otočku proti větru - réčko, a následně jízdu na zadní vítr. Ti, kteří i toto zvládnou, se přesunou na halzu. S mírně pokročilými jezdci budeme kromě pilování základních obratů ladit i manipulaci s materiálem, plážový start a jízdu v trapézu. Pokud se v řadách účastníků ocitnou i zkušenější jezdci, za což budeme moc rádi, máme bohatý program i pro ně - zde přichází na řadu rozjezd do skluzu, nástup do poutek, vodní start, helikoptéra a pro ty hodně zkušené powerhalza, duck jibe a pro zájemce samozřejmě přednáška a strojení materiálu. Windsurfing je krásný sport se spoustou témat, která vystačí na mnohem déle než jeden týden - my se pokusíme z toho týdne vytěžit co nejvíce.

Cena: 9300Kč za osobu na týden/dospělý. Cena zahrnuje: (ubytování, kompletní windsurfingový materiál včetně vesty, instruktora, úrazové pojištění) V ceně není zahrnutý poplatek za parkování auta v kempu 6euro/den. Dospělý, který se nebude účastnit windsurfingového programu 5900Kč. (může se účastnit doplňkového programu - pilates, jóga nebo kondiční trénink) Děti do 3 let zdarma. Děti 3-13let 2900Kč. (bez windsurfingového programu) Zapojení dětí do kurzu (od 12let - 17let)  s námi konzultujte, domluvíme podmínky a cenu. 

Těší se na vás Kryštof Kadlec a Jan Schwarzer


Přihláška na kurz: