Sportovní kurzy pro školy

  • PRO KOHO: třídy a skupiny ZŠ, SŠ a VŠ

  • CO: sportovní kurzy na míru

  • KDO JSME: jsme absolventi fakulty tělesné výchovy a sportu UK

  • PROGRAM: v zimě lyžování a snowboarding, v létě windsurfing nebo mořské kajaky

Pro třídy a větší skupiny ze základních a středních škol organizujeme sportovní kurzy.

Jsme absolventi fakulty tělesné výchovy a sportu a organizace aktivního volného času je naší vášní. Program kompletně zajišťujeme personále a materiálně. Nabídku pro vás dokážeme upravit na míru podle vašich individuálních požadavků. K žákům a studentům přistupujeme s respektem, ale nastavíme i pravidla, která se musí dodržovat.

Lyžování a snowboarding

Připravíme pro vás lyžařský kurz na míru. Využíváme mládežnické ubytovny v Rakouských a Švýcarských Alpách. Samozřejmostí je kvalitní strava a pohodoví instruktoři. Vyzkoušet můžete např. lyžařský kurz ve Švýcarském Davosu za velmi příznivých finančních podmínek. Případně zvolte lyžování v rakouském Saalbachu, zde máme na výběr také několik vhodných horských chat.

Příklad lyžařského kurzu ve Švýcarském Davosu v ubytovně Spinabad. Na sjezdovku dojdeme jednoduše pěšky z ubytování. Ubytování je příjemné s plnou penzí. (u snídaně si připravíte balíček) V chatě je stolní fotbálek a kulečníkový stůl. Zařídíme vám skipasy a lyžařský a snowboardový program pro děti. Orientační cena: 6 500Kč. (4dny lyžování v Davosu, 4x ubytování, plná penze, 4x skipas, instruktoři, 1 volné místo pro pedagoga na 20 žáků)

Windsurfing

Připravte se na vzrušující dobrodružství na prkně s plachtou! Windsurfing je perfektní volbou pro školní skupiny hledající nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, zábavy a učení se novým dovednostem.

Náš tým se postará o bezpečnost na vodě a zajistí, aby každý student měl příležitost zažít naplno radosti z windsurfingu. Nezáleží na tom, zda jsou studenti začátečníci nebo pokročilí surfaři, naše programy jsou přizpůsobeny všem úrovním.

Doplňkové sporty: mořské kajaky, paddleboardy. A také netradiční sporty: kanjam, spikeball, slackline nebo crossminton.

Společně vybereme vhodnou lokalitu. Obvykle jezdíme na největší vodní nádrž v ČR - na Lipno. Skvělý windsurfingový kurz pro školu zorganizujeme také u Baltskému moře v oblasti Schönberg/Kalifonien - Jugendhof. Další možností pro uspořádání kurzu je pohodový kemp na německém ostrově Rujána. Případně můžeme vyrazit na poloostrov Pelješac s ubytováním v kempu Perna.

Mořské kajaky

Pro vaší školní skupinu připravíme kurz na stabilních mořských kajacích. Seakajaky jsou efektivní a při jízdě na pomalu tekoucí hladině se nepředřete a cesta vám bude hezky utíkát.

Jednou z možností je putovní kajakový výlet ze Slap do Prahy s dvěma zastávkami na přespání. Při cestě proplujeme několik plavebních komor a vodáckých propustí.

Další možností je jednodenní kajaková jízda k historickým památkám Prahy. Díky kajaku navštívíte místa, která by vám normálně zůstala uzavřená.

Možná by vás mohlo zajímat i školení v netradičních sportech pro učitele tělocviku. Cílem kurzu je seznámit účastníky s netradičními sporty - teorie, pravidla, vyzkoušení v praxi, modifikace. Sporty: kanjam, spikeball, crossminton, crossnet, slackline, pickleball, indoboard, cornhole.

Ozveme se vám s nezávaznou nabídkou

  • Lyžařský a snowboardový kurz
  • Windsurfingový kurz
  • Kurz mořských kajaků