Týdenní kurz windsurfingu na Lipně

 • CENA: 5 900 Kč za osobu.

 • TERMÍN: 10.-17. srpna 2024

 • LOKALITA: nejlepší windsurfingová lokalita v ČR , Černá v Pošumaví, vodní nádrž Lipno

LOKALITA: největrnější a nejhezčí místo na windsurfing v ČR – Černá v Pošumaví. Přístup na vodu je z 800m dlouhé pláže v kempu v Černé v Pošumaví – Villabohemia.

VYBAVENÍ: windsurfingové vybavení pro začátečníky, mírně pokročilé i případně pro pokročilé windsurfaře. Základem jsou prkna Patrik 205l a 165l. K dispozici budou také mořské kajaky a paddleboardy a skimboardingová prkna.

UBYTOVÁNÍ: v chatičkách, ve vlastních stanech nebo v karavanu. V příjemném kempu villabohemia.cz Ubytování si každý řeší sám. Kemp je blízko skvělého windsurfingového baru windypoint.cz, návštěvu tohoto baru bychom si neměli nechat ujít.

STRAVA: individuální. Obchod i restaurace jsou v docházkové vzdálenosti.

DOPRAVA: individuální. Kdo přijede vlakem – rádi pro něj přijedeme na nádraží do Černé v Pošumaví.

CENA:

 • Windsurfingový kurz 6 dní 5 900 Kč za osobu.

 • Windsurfingový kurz 6 dní pro dvě osoby 8 900 Kč, dva lidé se střídají na jednom windsurf. vybavení.

 • Windsurfingový kurz 6 dní pro děti 7-11 let 3 000 Kč za osobu.

 • Windsurfing s vlastním materiálem 3 900Kč

Cena zahrnuje: (kompletní windsurfingový materiál včetně vesty, instruktora, pro pokročilé surfaře – trapéz není v ceně, ale lze si jej na místě zapůjčit) Trénink a výlety na mořských kajacích. Možnost zařadit se do kondičních aktivit (ranní a večerní cvičení) Možnost využít paddleboardy a další sportovní materiál. (např. spikeball nebo kanjam) Náš kurz windsurfingu je vhodný i pro děti od 7 let.

Fitness kurz- 3500 Kč/týden – pro ty, kteří nechtějí zápolit s plachtou a prknem.
Ranní cvičení je základ. A poté večerní cvičení: pilates, jóga nebo kondiční trénink. Můžete se zapojit do tréninku na seakajacích a vyrazit na kajaku na výlet. K dispozici také budeme mít paddleboardy a další sportovní materiál. (např. spikeball nebo kanjam) Budeme pro vás mít připravenou karimatku a všechny potřebné cvičební pomůcky. Fitness aktivity povede Tereza Schwarzerová – cvičitelka pilates

Proč zvolit náš kurz?
Protože tohle je opravdu našláplý kurz, který nikde jinde nenajdete. windsurfing – seakajaky, kondiční cvičení. Čeká vás pohodové sportování v příjemném prostředí. Věříme, že se u všech našich aktivit budete usmívat!

Zkušenosti účastníků našeho windsurfingového kurzu:

Lipno je legendární lokalita na windsurfing, navíc v kempu je skvělá dlouhá pláž. Když uděláte chybu tak se nic neděje, zaparkujete s prknem o kus dál.

Viki

Vřele windsurfing s pohybo.cz každému doporučuji. A lokalita v Černé v Pošumaví to je moje srdcovka.

Martin

Vybraná lokalita nabízí ideální podmínky jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé jezdce. Výuka bude strukturovaná vždy do teorie (oprava chyb + nová teorie) následované praxí na vodě. Začneme od úplných začátků – teorie větru, popisu materiálu, odkud se dostaneme k základnímu řízení plováku a základní otočce. Po osvojení si těchto dovedností se naučíme standardní otočku proti větru – réčko, a následně jízdu na zadní vítr. Ti, kteří i toto zvládnou, se přesunou na halzu. S mírně pokročilými jezdci budeme kromě pilování základních obratů ladit i manipulaci s materiálem, plážový start a jízdu v trapézu.

Pokud se v řadách účastníků ocitnou i zkušenější jezdci, za což budeme moc rádi, máme bohatý program i pro ně – zde přichází na řadu rozjezd do skluzu, nástup do poutek, vodní start, helikoptéra a pro ty hodně zkušené powerhalza, duck jibe a pro zájemce samozřejmě přednáška o strojení materiálu. Windsurfing je krásný sport se spoustou témat, která vystačí na mnohem déle než jeden týden – my se pokusíme z toho týdne vytěžit co nejvíce.

Těší se na vás Jan Schwarzer, Martin Kubica a Tereza Schwarzerová. Přihlásit se můžete pomocí formuláře pod fotogalerií.

Přihlásit se do kurzu

 • 10.-17. srpna 2024
 • 6 dní 5 900Kč /osoba
 • 6 dní pro dvě osoby 8 900Kč
 • 6 dní pro děti 7-11 let 3000Kč
 • S windsurfingem začínám
 • S windsurfingem začínám
 • Jsem mírně pokročilý
 • Jezdím ve skluzu a chci se zlepšovat
 • Je to jedno - mám fitness kurz