Sportovně-relaxační pobyt pod horou Říp

  • TERMÍN: 20. – 22. 10. 2023

  • CENA: 3 600,- Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování se snídaní, 4x cvičení, neomezený vstup do bazénu s vířivkou, 3h saunování (ručník, prostěradlo).

  • UBYTOVÁNÍ: Hotel Amálka. Ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Hotel se nachází na návsi vesnice Straškov – Vodochody.

O kurzu

Zveme vás na sportovně-relaxační víkend.

TERMÍN: 20. – 22. 10. 2023

CENA: 3 600,- Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování se snídaní, 4x cvičení, neomezený vstup do bazénu s vířivkou, 3h saunování (ručník, prostěradlo).

UBYTOVÁNÍ: Hotel Amálka. Ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Hotel se nachází na návsi vesnice Straškov – Vodochody.

PROGRAM: 4x cvičení (jóga, pilates, dynamické posilování, kruhový trénink…) Využívat budeme hotelovou tělocvičnu. Ranní rozcvička v přírodě a výšlap na horu Říp.

DOPRAVA: Vlastní. Hotel je dobře dostupný po dálnici D8 (z Prahy cca 30 minut).

Příjezd v pátek v odpoledních hodinách. Večer se naladíme na hodině jemné jógy. V sobotu ráno začneme rozcvičkou v přírodě a poté se půjdeme zahřát do tělocvičny na dynamické posilování. Po cvičení a v průběhu celého dne můžeme využít bazén, vířivku a saunu. Odpoledne se můžete těšit na pilates. V neděli po ranní rozcvičce a snídani pro vás bude přichystán kruhový trénink. Do programu se nám určitě vejde i společný výlet na horu Říp.

Kdo vás povede ?

Tereza Schwarzerová

pokornate@gmail.com
+420 724 820 451

Vzdělání Fakulta tělesné výchovy a sportu. Pinpongářka druholigové Sparty Prahy, ale také cvičitelka pilates a bodystlingu. Její věrné cvičenky ji prostě milují. Navíc je také mistryní Evropy v kanjamu. (sport s frisbee a plastovými koši)