SEAKAYAK VRANÉ NAD VLTAVOU – PRAHA. PŘÍRODOU I CENTREM PRAHY

  • TERMÍN: 3.-4. června 2023

  • UBYTOVÁNÍ: ze soboty na neděli v kempu Prague louka na Zbraslavi

  • STRAVA: je individuální

  • CENA: 2 300Kč

O kurzu

Zveme vás na pohodový výlet na mořských kajacích. Seakajaky jsou skvělou volbou, skvěle drží směr a při jízdě jsou velmi efektivní.

TERMÍN: 3.-4. června 2023

Výlet zahájíme v sobotu odpoledne ve Vraném na Vltavou.

Přenocujeme v kempu na Zbraslavi.

V neděli dorazíme do centra Prahy a po poledni výlet ukončíme.

DOPRAVA: Sraz účastníků na Hlavním nádraží v Praze. Pojedeme vlakem do zastávky Skochovice. A pěšky do kempu Camp pod mostem. Případně, když budete mít odvoz tak sraz v kempu.

UBYTOVÁNÍ: ze soboty na neděli v kempu Prague louka na Zbraslavi

STRAVA: je individuální

CENA: 2 300Kč

Cena zahrnuje: zapůjčení mořského kajaku, pádla, špric deky, záchranné vesty, poplatek za přenocování v kempu ve vlastním stanu.

Časový harmonogram: V sobotu v 13:25 odjezd vlakem z Hlavního nádraží. Předpokládané nalodění na kajaky ve Vraném nad Vltavou okolo 15h. Okolo 19h příjezd do kempu na Zbraslavi.

V neděli odjezd z kempu v 9:30, ukončení výletu u metra Malostranská okolo 14h.

Popis výletu: V sobotu z kempu ve Vraném nad Vltavou vyrazíme směrem do Prahy. Proplujeme plavební komorou Štěchovice a budou nás čekat nádherné výhledy na přírodní rezervaci Zvolská homole. Projedeme soutokem s Berounkou a přenocujeme v kempu Prague louka na Zbraslavi. 11km ujetých na kajaku.

Další den sportovní propustí překonáme modřanský jez. Budeme pokračovat do centra Prahy. V Praze před Střeleckým ostrovem překonáme všechny nástrahy a ocitneme se v turistiky zajímavých místech. Projedeme si Čertovku – kanál, který odděluje ostrov Kampa a Malou Stranu. Prohlédneme si také oblouk Juditina mostu – předchůdce Karlova mostu. Náš trip ukončíme na pláži nedaleko metra Malostranská. 12km ujetých na kajaku.

Proč zvolit tento kajakový výlet? Protože jízda v mořském kajaku je pohoda, ale zároveň si i zamakáte a po jízdě máte skvělý pocit. V krátkém čase se projedete přírodou, ale i centrem Prahy.

Chcete objednat kurz, zavolejte, napište

Jan Schwarzer

schwarzer.jan@gmail.com
+420 604 278 265

Absolvent FTVS, učitel tělesné výchovy na VŠ, je odborníkem přes netradiční sporty. Provozuje eshop netradicnisporty.cz